Wynajem długoterminowy

Mała, duża firma
dsc_0246Wynajem auta dostawczego
w sposób szybki i prosty zwiększy możliwości Twojej firmy, bez potrzeby angażowania rezerw kapitału. Dzięki temu nawet niewielka firma może zwiększyć swoją flotę w krótkim czasie o znaczą ilość samochodów dostawczych. Jest to przydatne w szczególności w przypadku występowania sezonowości w działalności przedsiębiorstwa.


Taniej, niż leasing
dsc_0200
Długoterminowe wynajęcie auta dostawczego jest zazwyczaj o ok. 30-40% tańsze niż leasing tego samego modelu na ten sam okres. Jeżeli chcesz jedynie użytkować auto i nie zależy Ci na samym fakcie posiadania wynajem długoterminowy jest dla Ciebie.

 


Dodatkowe korzyści
dsc_0220Nie musisz tracić czasu na poszukiwanie auta, wizyty w salonach, zamawianie i długie oczekiwanie na dostawę. Wolne, nowe auta czekają na Ciebie w naszej wypożyczalni dostawczaków. Dodatkowo w trackie trwania umowy najmu zajmujemy się bieżącymi wymianami eksploatacyjnymi oleju oraz klocków hamulcowych, jak również wymianą opon na letnie/zimowe – wszystko w cenie wynajmowanego samochodu.


Uproszczone księgowanie
dsc_0256
Jeżeli sam prowadzisz księgowość – wynajem auta jest dla Ciebie. Co miesiąc otrzymujesz jedynie fakturę VAT, którą zaliczasz w koszty i od której odprowadzasz 100% podatek VAT. Nie przejmujesz się odpisami amortyzacyjnymi, podatkiem dochodowym przy sprzedaży auta i całym szeregiem ciągle zmieniających się przepisów podatkowych.